اخبار

چهارمین کرسی تلاوت در مسجد صاحب الزمان(عج)

چهارمین کرسی تلاوت در مسجد صاحب الزمان(عج)
چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) شهرک کاووسیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ناحیه امام موسی صدر،چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور جمعی از مومنین، در مسجد جامع صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شهرک کاووسیه( شهرستان قدس)  برگزار شد.

در این محفل قرآنی که با همکاری فرهنگ سرای قرآن و عترت سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری قدس و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس برگزار گردید، آقایان:مجید واشقانی و حسین درویشی به تلاوت آیات ۱۳۳ تا ۱۴۳ سوره آل عمران پرداختند.

حجت الاسلام ابراهیم امیری در این مراسم معنوی و قرآنی به تفسیر آیات قرائت شده پرداخت و اظهار داشت: خداوند در آیه « وَسَارِعُواْ إِلَى مَغْفِرَهٍ مِّن رَّبِّکُمْ وَجَنَّهٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِینَ» کوشش و تلاش نیکوکاران را به یک مسابقه معنوی تشویق کرده که هدف نهایی آن آمرزش والهی و نعمت های جاویدان بهشت است.

وی افزود: خداوند در ادامه این آیات به پنج صفت از اوصاف عالی و انسانی پرهیز کاران پرداخته که عباتند از:انفاق در هر حال و شرائط؛ تسلط بر خشم و غضب؛ نیکی کردن؛ یاد الهی و طلب آمرزش به هنگامی که مرتکب عمل زشتی شوند و به خود ستم کنند؛

حجت الاسلام  امیری در ادامه به پاداشی که قرآن برای  پرهیز کاران معین کرده ، اشاره نمود که عباتند از : آمرزش پروردگار و بهشتی که در زیز درختان آن نهرها جاری است، بهشتی که بطور جاویدان در آن خواهند بود.

امیری 


امیری 

 

امیری 


امیری

۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱
مسجد صاحب الزمان(عج) کاووسیه |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید