اخبار

حضورجانشین پلیس مبارزه با مواد مخدرنیروی انتظامی در مسجد

حضورجانشین پلیس مبارزه با مواد مخدرنیروی انتظامی در مسجد
گفتگوی جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی قدس با نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج)

به گزارش خبرنگار ناحیه امام موسی صدر، سرگرد علی حسنی، جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان قدس، درهفته نیروی انتظامی با حضور در جمع نمازگزاران  مسجد جامع صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شهرک کاووسیه با آنان به گفتگو نشست.

سرگرد علی حسنی،در سخنانی به تشریح عوامل گرایش به مواد مخدر در افراد پرداخت و گفت: اولین و مهمترین عامل , خود فرد است که تا شخصی، خود نخواهد، هیچگاه معتاد نخواهد شد؛ مواردی همچون: یآس و ناامیدی، باورهای غلط، کنجکاوی، تشویق دوستان در این زمینه موثر است.

وی افزود: عوامل دیگر مانند: خانواده و رفتارهای خشن و نا مناسب با فرزندان و نیز عوامل فرهنگی_اجتماعی، همچون: شرکت در پارتی ها، ترک تحصیل می تواند زمینه اعتیاد را در افراد به وجود آورد.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان قدس، در ادامه به مراحل پیشگیری اشاره کرد و اظهار داشت: پیشگیری، ابتدا از فرد شروع می شود و اراده شخص در این مورد مهم است، و در مراحل بعدی، روش های درمانی و مشاوره ای معتاد و همچنین اقدامات قضایی موثر است.

ایشان در پایان سخنان خود به پدرها و مادرها توصیه کرد: ضمن کنترل فرزندان خود، در حق آنان کم نگذارید و الگوی مناسبی برای آنها باشید و از دعواها و جدال های بیهوده بپرهیزید.

حجت الاسلام ابراهیم امیری،امام جماعت  مسجد جامع صاحب الزمان (عج)شهرک کاووسیه هم طی سخنانی ضمن تشکر از حضور  سرگرد علی حسنی، جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان قدس،وعرض تبریک  هفته نیروی انتظامی  گفت: تذکرات لازم و ضروری به خانواده ها در جهت کنترل فرزندان و جلوگیری از آلوده شدن آنان به انواع مواد مخدر بیان شد و اگر والدین توجه و نظارت بیشتری را نسبت به فرزندان اعمال نموده و رابطه صمیمی تری را با فرزندان برقرار نمایند، مسلما شاهد اعتیاد کمتری در جامعه خواهیم بود.

حجت الاسلام امیری، در عین حال یادآور شد که پلیس مبارزه با مواد مخدر هم با قاطعیت بیشتر با توزیع کنندگان مواد مخدر و عوامل انحراف و اعتیاد جوانان برخورد نماید.

در پایان این گفتگو، جمعی از مردم و نمازگزارن مشکلات و مطالب خود را با جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهرستان قدس، در میان گذاشتند.

امیری 


امیری 


امیری 


امیری

۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹
مسجد صاحب الزمان(عج) کاووسیه |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید