اخبار

جلسه هماهنگی برنامه های ماه محرم سال ۱۳۹۴

جلسه هماهنگی برنامه های ماه محرم سال ۱۳۹۴
جلسه هماهنگی برنامه های ماه محرم سال ۱۳۹۴ در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مسجد از ناحیه امام موسی صدر در آستانه ماه محرم و به متظور هماهنگی های لازم جهت برگزاری برنامه های ماه محرم، جلسه ای با حضور جمعی از نمازگزاران و اهالی در  مسجد جامع صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شهرک کاووسیه( شهرستان قدس) برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام ابراهیم امیری، امام جماعت  مسجد جامع صاحب الزمان (عج )شهرک کاووسیه طی سخنانی و با استناد به سخنان حضرات معصومین علیهم السلام و سیره عملی آنان در باره احیاء و زنده نگهداشتن محرم و عاشورای حسینی اظهار داشت:  همه ما وظیفه داریم در راستای بزرگداشت قیام و نهضت اباعبدالله الحسین و یاران آن حضرت از هیچ گونه تلاشی دریغ ننمائیم.

ایشان افزود: شخصی با سخنرانی خود و دیگری با مداحی و ذکر مصیبت ، و کسی با انفاق مالی و یکی هم با خدمت به عزاداری و همچنین با اطعام  و پدیرایی از میهمانان امام حسین علیه السلام در برپایی مجلس عزاداری کمک می نماید که انشاالله مقبول خداوند خواهد بود.

در این جلسه مقرر گردید که از شب اول محرم مجلس عزاداری و سوگواری و بیان معارف قیام حسینی در مسجد برپا باشد و جمعی از خیرین هم  هزینه ها و اطعام شام در شب های محرم را متقبل شدند.

امیری 


امیری

۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶
مسجد صاحب الزمان(عج) کاووسیه |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید