اخبار

دیدارامام جماعت وهیات امناء با رئیس کلانتری ۱۱ شهرستان قدس

دیدارامام جماعت وهیات امناء با رئیس کلانتری ۱۱ شهرستان قدس
دیدارامام جماعت وهیات امناء مسجد صاحب الزمان(عج)با رئیس کلانتری ۱۱ شهرستان قدس

به گزارش پایگاه خبری مسجداز ناحیه امام موسی صدرامام جماعت، اعضای هیئت امنای مسجد جامع صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شهرک کاووسیه( شهرستان قدس) و فرمانده پایگاه شهید رستمی در هفته نیروی انتظامی با سرگرد نور محمدی رئیس کلانتری ۱۱ شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام ابراهیم امیری، امام جماعت  مسجد جامع صاحب الزمان (عج )شهرک کاووسیه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از تلاش های پرسنل کلانتری۱۱ در برقراری امنیت در منطقه، نکاتی را در جهت بهبود وضعیت یادآور شد.

ایشان افزود: باتوجه به شروع مجدد فعالیت مدارس، لازم است گشت های ویژه در اطراف مدارس بیشتر گردد تا دانش آموزان و خانواده ها احساس امنیت بیشتری نمایند؛ همچنین با حضور بیشتر پرسنل نیروی انتظامی و افزایش گشت ها، فضا برای اخلال گران امنیت در جامعه ناامن خواهد شد.

حاج عبدالله دمیرچی، فرمانده پایگاه شهید رستمی هم در این دیدار اعلام آمادگی کرد تا با هماهنگی های لازم و تعامل نیروهای بسیجی با نیروی انتظامی در جهت ارتقای امنیت بیشتر در محل همکاری نمایند.

سرگرد نور محمدی ، رئیس کلانتری ۱۱ شهرستان قدس هم ضمن تشکر از حظور متولیان مسجد جامع صاحب الزمان (عج )شهرک کاووسیه از اقدامات و تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه سخنانی را بیان کرد و گفت:  نیروی انتظامی و کلانتری بدون همکاری شما و مردم نمی تواند ، اقدامات لازم را انجام دهد ما آمادگی داریم با همکاری شما در جهت ارتقی امنیت گام های خوب و مثبتی برداریم.

در این دیدار حجت الاسلام انصاری, رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان قدس نیز حضور داشت.

امیری 


امیری

۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸
امام موسی صدر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید