اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیر ناحیه امام موسی صدر

مراسم تودیع و معارفه مدیر ناحیه  امام موسی صدر
مراسم تودیع و معارفه مدیر ناحیه امام موسی صدر برگزار شد.

به گزارش محراب روز دوشنبه مورخه 1394/5/19 با حضور ریاست محترم مرکزر سیدگی به امور مساجد ، ائمه جماعات و مسئولین شهرستان قدس مراسم تودیع و معارفه مدیر ناحیه امام موسی صدر درسالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بعد از تلاوت  کلام الله وحی  امام جمعه شهرستان قدس طی سخنانی ضمن خیر مقدم به حضار از زحمات حجه السلام و المسلمین آقای حسینی مدیر سابق در ناحیه امام موسی صدر تشکر و قدر دانی کرد و برای جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای موحد آرزوی توفیق روز افزون  داشتند.


تودیع 

تودیع 

در ادامه  مدیر سابق ناحیه امام موسی صدر طی سخنانی  توضیحات اجمالی در مورد کار های انجام شده در طی مدت خدمت ایشان در شهرستان قدس ایراد کردند وبرای مدیر جدید ناحیه آرزوی توفیق و موفقیت داشتند.

تودیع 


تودیع 


تودیع

و در بخشی دیگر از این مراسم مدیر جدید ناحیه جناب حجه الاسلام و المسلمین موحد طی سخنانی از  زحمات جناب حجه الاسلام و المسلمین حسینی  تشکر کردند .

تودیع 


تودیع 

 

تودیع 

در ادامه ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد طی سخنانی شهادت امام صادق (ع) را تسلیت گفتند و از زحمات مدیر سابق تشکر و قدر دانی فرمودند  جناب حجه الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری از خداوند متعال آرزوی توفیق و موفقیت برای مدیر جدید ناحیه داشتند.

تودیع 


تودیع 

در پایان این مراسم لوح تقدیر و تشکر به مدیر سابق و حکم مدیریت ناحیه به مدیر جدید  توسط ریاست محترم مرکز رسیدی به امور مساجداعطاء گردید.

تودیع 


تودیع 


تودیع 

در ادامه حضور ریاست محترم مرکزر سیدگی به امور مساجد  در شهرستان قدس ایشان و هیات همراه از مسجد باب الحوائج(ع) واقع در خیابان امامزاده  کوچه امیر کبیر دیدن فرمودند .

تودیع 


تودیع 

در پایان  حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حاج علی اکبری در شهرستان قدس از مسجد درحال ساخت جوادالائمه(ع) واقع در خیابان ابریشم دیدن فرمودند.

تودیع تودیع

 

 

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۱۶
امام موسی صدر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید