اخبار

همایش ائمه جماعات وفرمانده هان بسیج شهرستان

همایش ائمه جماعات وفرمانده هان بسیج شهرستان
همایش مشترک ائمه جماعات و فرمانده هان بسیج شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش محراب (پرتال خبری مر کزرسیدگی به امور مساجد) روز دوشنبه مورخه1393/9/3 با همت مر کزرسیدگی به امور مساجد ناحیه امام موسی صدر همایش مشترکی فی مابین ائمه جماعات محترم و فرمانده های پایگاه مقاومت بسیج در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قدس با حضور علماء و مسئولین  و فرماند های پایگاه مقاوت برگزار شد.

 

جلسه سپاه   

در ابتدای این مراسم حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای متهور ملکی(نماینده ای ولی فقیه و امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل ع) ضمن خیر مقدم به حاضرین  به نقش و اهمیت ائمه جماعات و بسیج در مسجد اشاره کردند.

جلسه سپاه  

 

 

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای میر احمدی امام جمعه شهرستان قدس سخنرانی کردند که  ایشان به هماهنگی فی مابین هیات امناءو بسیج با امام جماعت اشاره داشتند. ایشان در ادامه از مدیر ناحیه امام موسی صدر به جهت فعالیت مفید وسازنده در امر ساماندهی مساجد شهرستان قدس تقدیر و تشکر کردند.

جلسه سپاه  

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای اصغر قاسمی امام جماعت مسجد صاحب الزمان (عج) سخنرانی کردند و به نقش اخلاق در تکامل ایمان اشاراتی داشتند.

جلسه سپاه  

در ادامه این همایش حجه الاسلام حاج آقای ساوری امام جماعت مسجد قائم آل محمد(ص) در مورد اتحاد و نقش کلیدی آن در برخورد با توطعه دشمنان اسلام سخنرانی کردند.

 

جلسه سپاه  

در بخشی دیگر این جلسه فرمانده پایگاه مقاومت شهرستان قدس سخنرانی کردند و به نقش و اهمیت بسیج در ایجاد امنیت و وجودآن درمساجد و هماهنگی با امام جماعت اشاراتی داشتند.

جلسه سپاه  

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حسینی مدیر ناحیه امام موسی صدر طی سخنانی به نقش و اهمیت شورای فرهنگی در مساجد اشاره داشتند ایشان در ادامه گفتند پای بسیج هرکجا باز شود مشکلات مرتفع می شود و اگر قرار باشد بسیج فعال شود باید پایگاه های بسیج در تمام مساجد موجود باشد  و علماء و ائمه جماعات موافق  این امرهستند.

جلسه سپاه  

 

جلسه سپاه  

جلسه سپاه  

و درادامه آقای الهیاری فرمانده ای بسیج شهرستان قدس سخنرانی کردند و ایشان به نقش بسیج در مساجد و تبعیت آنها از ائمه جماعات تاکید داشتند.

جلسه سپاه  

در پایان  بسته های فرهنگی که به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد  ناحیه امام موسی صدر تهیه شده بود در بین حاضرین در جلسه توزیع شد.


 

جلسه سپاه  

۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴
امام موسی صدر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید