اخبار

تقدیر از امام جماعت مسجد امام حسن عسگری(ع)

تقدیر از امام جماعت مسجد امام حسن عسگری(ع)
قدر دانی از امام جماعت مسجد امام حسن عسگری (ع)

به گزارش محراب (پرتال خبری مرکز رسیدگی به امور مساجد) روز یکشنبه مورخه 1393/6/8 همزمان با نماز مغرب و عشاء مدیر ناحیه در مسجد امام حسن عسگری (ع) حضور یافتند و از امام جماعت مسجد موصف جناب حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای سید حیدر موسوی تقدیر و لوح یاد بود به ایشان اعطاء فرمودند.


تقدیر 

در این مراسم ابتدا امام جماعت مسجدضمن خیر مقدم به مدیر ناحیه امام موسی صدر از زحمات ایشان در سطح مساجد شهرستان قدس تشکرو قدر دانی فرمودند.

تقدیر 

در ادامه مدیر ناحیه طی سخنانی ابتدادهه کرامت را به حضور نمازگران مسجد تبریک گفتند ایشان در ادامه  فرمودند:

 

تقدیر 

کلام وحی و فرمایش ائمه این طور است که رفت و آمد در مسجد جهاد است ،در روایت دیگر آمده که فردی نابینا در نزد حضرت علی (ع) آمد و گفت یا علی من نمی توانم از منزل تا مسجد بیایم وچشم دیدن مسیر را ندارم حضرت علی (ع) فرمودند: از جلوی درب منزل این نابینا تا مسجد طناب بکشید تا او بتواند مسیر را پیدا کندایشان در ادامه فرمودند:

تقدیر 

خداوند سه گروه را وارد بهشت می نماید:1- موذن 2- امام جماعت 3- کسانی که وضو می گیرند و حرکت می کنند به سوی مسجد و در صف نماز جماعت حضور پیدا می کنند.

تقدیر

مدیر ناحیه امام موسی صدر در ادامه هدف از حضور دراین مسجد را تقدیر از امام جماعت  مسجد دانستند و در مورد نقش و اهمیت امام جماعت در مسجد نیز نکات مهمی را ایراد فرمودند.

 در پایان از امام جماعت مسجد با اعطاء لوح یاد بود توسط مدیر ناحیه تقدیر شد.

تقدیر

۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۱۱
امام موسی صدر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید