اخبار

افتتاح مسجد صاحب الزمان (عج)

افتتاح مسجد صاحب الزمان (عج)
با حضور ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد، مسجد صاحب الزمان(عج) کاووسیه افتتاح شد.

به گزارش محراب از ناحیه امام موسی صدر، روز چهارشنبه مورخه 1393/4/4 با حضور حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حاج علی اکبری، علماء و مسئولین شهرستان قدس مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در کاووسیه افتتاح شد.

 

امیری

 امیری  

امیری  

در ابتدای جلسه حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای امیری ضمن خیر مقدم به مدعوین این جلسه توضیحاتی در مورد چگونگی ساخت  مسجد جامع کاووسیه  فرمودند . مسجد موصوف دارای 1600 متر زیربنا که هزینه ای بالغ بر1215000000 تومان تابه اینجای کار هزینه داشته که فعلا فاز 1 این مسجد افتتاح می شود.ایشان همچنین منابع تامین بودجه این هزینه ها را بیشتر خیرین ، نمازگزاران  و مقداری هم ادارات و سازمان های ذی ربط بیان فرمودند.

 

امیری  

امیری

  - در ادامه ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد سخنرانی فرمودند ایشان در بیانات خود به روایتی از حضرت امیر اشاره داشتند که فرمودند: هر مسجد در هرمنطقه ای قطعه ای از بهشت است.

ایشان در ادامه فرمودند: مسجد مرکز تربیت انسان  های مجاهد است مسجد مرکز تربیت شهداء محل انتشار آیات الهی ، تلاوت آیات الهی .. در یک کلمه زیارتگاه پروردگار متعال است  ، خداوند فرمود: به دیدار من در خانه ای من بیاید .

امیری

انسان مومن هیچ چیز را درعالم به حضور در مسجد نمی دهد.

ریاست محترم مرکزرسیدگی به امور مساجد در ادامه فرمودند: پرچم انقلاب اسلامی از مسجد برافراشته شد، خانه ای خداوند خانه ای دل مردم است و این مردم هستند که خانه ای خدا را نگهداری  و آباد می کنند،همسایه مسجد باید زینت خود را آراسته و مطهر و تمیزبه مسجد بیاورد زینت همسایه یکی فرزندان آن و دیگری ثروت آن است، مسجد اسلامی مسجد خانواده است یعنی پدرو مادر پدر بزرگ و مادر بزرگ بچه ها.. همگی هستند و تامین کننده ای نیازهای فکری و اخلاقی و نگهدارنده ای ایمان است،  هرکس در ساخت خانه ای خدا مشارکت کند و آن را توسعه دهد خداوند قبر اورا روشن و توسعه می دهد.

 - درا دامه برنامه حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای حاج علی اکبری از مراحل در حال ساخت فاز های بعدی مسجد صاحب الزمان(عج) دیدن فرمودند.

امیری  

امیری  

امیری  

امیری  

امیری 

۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴
امام موسی صدر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید